1 Haziran 2014 Pazar

ÇEKİLİŞ SONUCU

Öncelikle çekilişime katılarak destek veren herkese çoook teşekkür ederim.

Çekiliş kapanmadan bir gün önce katılımları incelemeye başladım çünkü eksiği olan varsa çekiliş kapanmadan tamamlayabilsin diye.

Bütün katılımları tek tek inceledim, eksikleri olanlara tek tek mail attım ki zaman ayırıp katılan hiçkimsenin hakkı yanmasın. Kendi katıldığım çekilişlerde sonucun geç açıklanması canımı sıktığı için biran önce açıklamak adına saat 00:00 da çekilişi kapattım ve hemen kontrolleri bitirdim.Sonuç olarak 26 kişinin katılımı geçerli oldu. Ek haklarla toplam 82 oldu.
Kazanan kişi 51 numara ile SEYRAN FULYA GÜRÜZ Kendisini tebrik ediyorum.
Birde yedek seçtim 4 numara ile NİHAL BAYSAL KOÇERSeyran Fulya Gürüz ile 3 gün içinde iletişim kuramazsam Nihal hanımla iletişime geçeceğim.

Seyran hanım mailime cevap verdiğinde sürpriz hediyesini hazırlamaya başlayacağım ve birlikte belirlediğimiz bir tarihte kargosunu göndereceğim.Mutlu ve Heyecan Dolu Bir Gün Diliyorum.

4 yorum:

 1. fulya hanım hayırlı olsun. :))
  ama yedek olmak da çok güzel :)))
  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. 10.000 ci blog tıklamasını ben yapmışım. :)) resmini sakladım mailim cocumlaeglenirken@gmail.com
  ben saklamıştım belki sende saklamak istersin, gönderirirm

  YanıtlaSil
 3. çok teşekkur ederım herkese :)

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Yorum yapan herkese kocaman teşekkür :)) Blogunuz ya da gmail adresiniz yoksa "yorumlama biçimi" kısmından "adı/url" yazan seçeneği seçin adınızı yazın, url kısmını boş bırakın yorumunuzu yazıp yayınlayın.

Sessiz Takipççilerime de Selamlar ;)

 

Uyarı

Blogumdaki Kendime Ait Resimlerin ve Yayınların İzin Alınmadan Kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına Aykırıdır. Bu Konuda Hassasiyet Gösterilmesini Rica Ederim.
 
Blogger Templates