29 Kasım 2013 Cuma

Folyo Rüzgarı

Çok güzel, bol gezmeli, bol güneşli bir günün ardından sıkıcı bir akşam oldukça bunaltıcı duruma getirdi bizi. Üstelik babamız nöbette yani oğlumla yalnızız birde günlerin kısalığından dolayı uyku düzeninde yaptığımız yenilikle beraber içinde bulunduğumuz bu saatlerde Barlas'ı oyalamak, uykusunu dağıtmak için hoşuna giden oyunlar oynamak gerekiyor. 

Bizde oyuncakları folyoya sarma rüzgarına kapıldık. Yerleştirme oyunumuzun parçalarını tek tek folyoya sardık. Her birini açarken "acabaa icinde ne vaavv" diyerek açtı, her açtığında da "annem bak ce eee" dedi. Bilmem kaç parçanın her birindeki repliğimiz hep aynıydı :)

Sonuç: Uyku dağıldı :)

26 Aylık
0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Yorum yapan herkese kocaman teşekkür :)) Blogunuz ya da gmail adresiniz yoksa "yorumlama biçimi" kısmından "adı/url" yazan seçeneği seçin adınızı yazın, url kısmını boş bırakın yorumunuzu yazıp yayınlayın.

Sessiz Takipççilerime de Selamlar ;)

 

Uyarı

Blogumdaki Kendime Ait Resimlerin ve Yayınların İzin Alınmadan Kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına Aykırıdır. Bu Konuda Hassasiyet Gösterilmesini Rica Ederim.
 
Blogger Templates