14 Temmuz 2013 Pazar

Sürünme Çalışmaları

Niyeyse çocukların ilgisini en çok çeken nesnelerdir tv kumandası, laptop, cep telefonu. 
Barlas ta bu geleneği bozmadı. Tv kumandası emeklememiz için yardımcı nesnelerimizden birisi oldu. Zaman zaman ayaklarının altından biraz destek yaparak bizde yardımcı olduk. 4. Ayın sonlarında sürünmeye başladık.


Keşfetme dönemlerinde oldukları için farklı seslerde ilgilerini çeker. Barlas poşet sesini çok seviyordu. Ona ulaşıp poşetle boğuşmak onu çok yoran ama çok eğlendiği bir etkinlikti. Tabi ki her anne baba gibi oğlumuzun eğlenmesi bizim ondan daha çok eğlenmemiz demek :)


DİKKAT
Poşetle oynarken KESİNLİKLE çocukları yalnız bırakmamak gerekli. Birkaç saniye dahi olsa yalnız bırakmak çok tehlikeli olabilir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Yorum yapan herkese kocaman teşekkür :)) Blogunuz ya da gmail adresiniz yoksa "yorumlama biçimi" kısmından "adı/url" yazan seçeneği seçin adınızı yazın, url kısmını boş bırakın yorumunuzu yazıp yayınlayın.

Sessiz Takipççilerime de Selamlar ;)

 

Uyarı

Blogumdaki Kendime Ait Resimlerin ve Yayınların İzin Alınmadan Kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına Aykırıdır. Bu Konuda Hassasiyet Gösterilmesini Rica Ederim.
 
Blogger Templates