10 Ocak 2014 Cuma

FİKİR

Oğlumun doğum gününde komşum elleriyle yapmıştı hediyesini ama bizim oda çalışmalarımız devam ettiği için kullanamamıştık bugüne kadar.

Kapıya çivi yada raptiye izi yapmamak için çift taraflı bantla yapıştırdık ama ertesi gün düştü. Bizde böyle birşey denedik, arkasına poşet dikerek çift taraflı bantla yapıştırdık çok sağlam oldu :)

Fikir olsun diye yayınlayayım hemde komşum Ayşen'e bir kez daha teşekkür etmiş olayım dedim. Ben de Barlas'ta kapı süsümüzü çok sevdik. Teşekkürler Ayşen'cim.

Birbirinden güzel keçe süslemelerini incelemek ve sipariş vermek için TIK TIKBu da anneannesinin Barlas için yaptığı "ıvır zıvır toparlayıcı" :)


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Yorum yapan herkese kocaman teşekkür :)) Blogunuz ya da gmail adresiniz yoksa "yorumlama biçimi" kısmından "adı/url" yazan seçeneği seçin adınızı yazın, url kısmını boş bırakın yorumunuzu yazıp yayınlayın.

Sessiz Takipççilerime de Selamlar ;)

 

Uyarı

Blogumdaki Kendime Ait Resimlerin ve Yayınların İzin Alınmadan Kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına Aykırıdır. Bu Konuda Hassasiyet Gösterilmesini Rica Ederim.
 
Blogger Templates