2 Eylül 2013 Pazartesi

Tatili Bitirdik

Uzun bir tatilden sonra yeniden merhaba...
Tatil boyunca blogu guncelleme ımkanım olmadı. Ama artık evimizdeyiz doğum günü gibi tatlı telaşlarla uğraşıyoruz ama yazmaya kaldığımız yerden devam edicem.

Tatil boyunca en çok yaptığımız etkinlik parkta oynamak yeni arkadaşlar edinmekti.

Farklı parklarda farklı oyuncakları keşfetmek yeni arkadaşlar edinmek çok eğlenceliydi.


 Ben bazı oyuncaklardan korkup Barlas ı uzak tutmaya çalışsamda o çok eğlendi ve annesinden daha cesur çıktı. O kadar çok resim çekmişiz ki hangilerini seçeceğimi şaşırıyorum. Eğer resim çekilmeyi seven, poz vermek için önündekileri bile kenara çekilmeleri için çekiştiren bir çocuğunuz varsa bazen mecburen çekiyorsunuz :) Bazen "Anneeeee" deyip elimdeki telefonu gösterip gülümseyerek poz veriyordu ee hal böyle olunca resim sayısıda oldukça arttı :))


0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok önemli :) Yorum yapan herkese kocaman teşekkür :)) Blogunuz ya da gmail adresiniz yoksa "yorumlama biçimi" kısmından "adı/url" yazan seçeneği seçin adınızı yazın, url kısmını boş bırakın yorumunuzu yazıp yayınlayın.

Sessiz Takipççilerime de Selamlar ;)

 

Uyarı

Blogumdaki Kendime Ait Resimlerin ve Yayınların İzin Alınmadan Kullanılması 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına Aykırıdır. Bu Konuda Hassasiyet Gösterilmesini Rica Ederim.
 
Blogger Templates